Facemodeling – z miłości do naturalnego piękna

Facemodeling – z miłości do naturalnego piękna

Facemodeling – z miłości do naturalnego piękna

Zewnętrzne piękno jest tym aspektem naszego życia, w którym czas odgrywa istotną rolę. Dzięki holistycznemu podejściu, które jest moją dewizą w życiu zawodowym i prywatnym pragnę pokazać obecnym, jak i nowym Klientkom, że satysfakcję z własnego wyglądu i dobre samopoczucia możemy osiągnąć w sposób zgodny z prawami natury, nie nadużywając kosmetycznych specyfików. Facemodeling czym jest?

Facemodeling – wygrać z upływającym czasem

Coraz częściej rośnie świadomość, że strefą, która warunkuje nasze samopoczucie nie jest wiek zapisany w metryce, lecz wiek biologiczny. 

Już po 25. roku życia nasze ciało wiotczeje. Mięśnie starzeją się, a co za tym idzie krew nie jest w stanie zaopatrywać skóry w niezbędne dla zachowania młodości witaminy i substancje odżywcze. Odżywianie skóry odbywa się od wewnątrz za sprawą osocza krwi. Żaden kosmetyk nie jest w stanie dorównać sile, z jaką działa ono na witalność, regenerację i młody wygląd naszej skóry. 

To właśnie mięśnie twarzy są źródłem młodości, o które należy dbać systematycznie już od młodych lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiec takim zmianom, jak:

  • obwisłe policzki, 
  • drugi podbródek, 
  • opadające na oczy brwi, 
  • opuszczone fałdy nosowo-wargowe. 

Pobudzanie do aktywności mięśni twarzy zapewni nam elastyczność skóry, dzięki czemu zapewnimy sobie młody i promienny wygląd. 

Terapia facemodelingu – modelowanie i odmładzanie twarzy

Kto był moim pierwszym Klientem i dlaczego postanowiłam wdrożyć ten rodzaj terapii do swojej oferty

Pierwszy Klient był niezwykle wymagający. Doświadczył terapii w każdym jej aspekcie, obserwował efekty poszczególnych zabiegów, analizował kolejność działań, aby osiągnąć maksimum skuteczności. Małymi krokami obserwował jak osiągane są mniejsze i większe cele. Nastąpiła poprawa elastyczności skóry, cera stała się świeża i rozpromieniona, zmarszczki mimiczne uległy znacznemu wygładzeniu – chociaż uśmiech wyjątkowo często pojawiał się na twarzy:) Satysfakcja z wyglądu wpłynęła również na samopoczucie i wewnętrzny spokój. Relaksacyjne działanie terapii niwelowało stres i pozwalało spojrzeć na otaczający świat z dystansem, spokojem i pogodą ducha. 

To właśnie jest magia holistycznego podejścia do samej siebie. Jak się domyślacie pierwszą klientką byłam ja sama. Pasja, z jaką wykonuję swój zawód sprawiła, że musiałam sama doświadczyć – gdy osiągnęłam zamierzony efekt – uwierzyłam – to jest droga, którą powinna kroczyć każda kobieta

Co oferuje Wam facemodeling?

Terapia facemodelingu to kompozycja różnych technik pracy z ciałem, takich jak:

1/ Mioplastyka – uwalnianie blokad i napięć w strukturach powięziowych i mięśniowych dzięki masażowi tkanek głębokich.

2/ Kapilaroterapia – masaż próżniowy szklaną bańką chińską, w celu odprowadzanie limfy i redukcji opuchnięć.

3/ Masaż interplastyczny – terapia wewnątrz-twarzowa połączona z rehabilitacją twarzy. Przywraca objętość, tonus i elastyczność najgłębszych struktur dzięki obustronnemu opracowaniu mięśni twarzy oraz tkanek  wewnątrz jamy ustnej. Metoda uwalnia od hipertonusów mięśniowych i koryguje wszelkie zrosty tkankowe spowodowane zaburzeniem krążenia krwi oraz w szczególności wpływa na organiczne odmładzanie  najgłębiej położonych tkanek.

4/ Kinezjotaping estetyczny – z wykorzystaniem taśm noszonych przez kilka godzin, które wydłużają i podtrzymują efekt finalny. Niewelujemy w ten sposób wszelkie blokady oraz zastoje limfatyczne w obszarze naszej twarzy, karku oraz odcinka szyjnego.

5/ Osteoplastyka – poprawia mobilność układu kostno-mięśniowego

 

Zarówno ja, jak i moje Klientki, które skorzystały z terapii pokazujemy, że naturalne techniki biologicznego odmładzania twarzy i ciała są najskuteczniejszą, nieinwazyjną metodą zachowania młodego wyglądu, który idzie w parze z wewnętrzną pogodą ducha, która towarzyszy nam każdego dnia. Osiągnięcie pierwotnej harmonii wspomaga i pobudza tkanki do regeneracji oraz odblokowuje napięcie na twarzy. 

Zapraszam do kontaktu

Zobacz:

https://www.facebook.com/FacemodelingAcademy/videos/129230755150284/

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *