Indywidualna lekcja makijażu – czy warto?

Indywidualna lekcja makijażu – czy warto?

Każda z nas pragnie wydobyć z siebie to co najpiękniejsze. Pewnie wielokrotnie słyszałyście, że makijaż potrafi zdziałać cuda. To przecież on leży u podstaw metamorfoz, jakim poddają się kobiety w salonach wizażu. Czy nam jednak chodzi o metamorfozę? Jeśli rozpatrujemy ją w kategoriach zmiany wizerunku – owszem, jednak o wiele bardziej wartościowy jest makijaż, który pozwala nam uwypuklić wszystkie nasze atuty na każdy nowy dzień. Wbrew pozorom to co wydawać by się mogło proste, wymaga wiedzy, praktyki i wyczucia. Właśnie dlatego warto poznać tajniki samodzielnego wykonywania makijażu. Indywidualna lekcja makijażu jest właśnie dla Ciebie!

 

Lekcja makijażu – sztuka sama w sobie

Makijaż codzienny, okazjonalny czy na sesję zdjęciową – każdy z nich rządzi się swoimi prawami. Jest on wręcz sztuką, która wymaga od nas spojrzenia na własny wizerunek z dystansu. Konieczna jest ocena kondycji skóry, kształtu brwi, rozstawu i osadzenia oczu, profilu i zarysu linii szczęki czy kości policzkowych. Jak same widzicie, elementów, które będą podlegały naszej makijażowej kreacji jest wiele.Czego Was nauczę?

Przede wszystkim ocenimy stan cery, określimy, jakie są jej potrzeby, a co za tym idzie, jakiej pielęgnacji wymaga ona na co dzień. Następnie dobierzemy odpowiednie kosmetyki, które staną się “must have” w waszej kosmetyczce. Składają się na nią m.in. krem lub serum nawilżające, baza, podkład, kredka do oczu, brwi, tusz do rzęs, rozświetlacz, róż i ostatni ważny element – cienie. Tutaj istotnym aspektem analizy jest baza kolorystyczna, która wpasuje się w konkretny typ urody. Wspólnie dobierzemy taką paletę barw, która sprawi, że makijaż codzienny będzie uwypuklał atuty i pozwoli dostrzec naturalne piękno, natomiast ten okazjonalny będzie klasą samą w sobie.Dlaczego warto skorzystać z lekcji makijażu?

Do wykonania prawidłowego makijażu będą nam potrzebne odpowiednie produkty dopasowane do potrzeb i kosmetyki, które dadzą oczekiwany efekt. Potrzebna jest wprawa, której nabierzemy z czasem, a cierpliwość jest w tym wypadku cechą, która będzie bezcenna na samym początku przygody z makijażem. 

 

Lekcja makijażu  dowiesz się:

 • Jak dobrać odpowiednie produkty i kosmetyki
 • Jaka baza kolorystyczna będzie bazową dla Twojego typu urody
 • Jak korzystać z kosmetyków, aby makijaż był wykonany perfekcyjnie
 • Jak utrwalić efekt finalny na długi czas
 • Jak pielęgnować skórę, aby zachowała świeżość, jędrność i blask
 • Jak wykonać makijaż nie tylko sobie, ale również mamie, koleżance czy sąsiadce
 • Jak uniknąć efektu przerysowania
 • Z jakich technik nakładania produktów powinnaś korzystać
 • Jak aplikować podkład, róż, bronzer, cienie i inne kosmetyki
 • Jak ocenić kształt twarzy, typ urody
 • Jak dobrać makijaż do koloru tęczówek i budowy okaPodczas indywidualnego spotkania wspólnie omówimy powyższe kwestie. Zaczniemy od podstaw demakijażu i pielęgnacji cery, a później dojdziemy do kolorów i formuł. Na indywidualnym spotkaniu nie obarczę Cię natłokiem informacji, których nie wykorzystasz później u siebie. Na spotkaniu będziemy mogły omówić Twoje oczekiwania, to w jaki sposób postrzegasz siebie, a jak chciałabyś być odbierana. Na drodze do przemiany ustalimy najważniejsze zasady, które pozwolą Ci na osiągnięcie zamierzonego efektu. 

 

Zainwestuj w siebie – spójrz na siebie okiem artysty


Zobacz jak wiele możesz zyskać podczas indywidualnych lekcji. Korzyścią z naszego spotkania będzie eliksir piękna skomponowanym z myślą o Twojej osobie. Taka forma spotkania zdecydowanie różni się od warsztatów grupowych, gdzie kwestie makijażu omawiane są dla większej liczby osób, a nie jednostki. Zgłębiasz na nich tajniki sztuki wizażu nie na własnej skórze, lecz na uczestniczce spotkania. Czy nie lepiej zatroszczyć się o siebie? Czy nie lepiej zainwestować bezpośrednio w siebie i każdego ranka z pewną ręką, wyczuciem i świadomością produktów, które należy użyć wykonujesz makijaż, który sprawia, że to będzie piękny dzień:) I to jeden z wielu na drodze kobiety, która potrafi samodzielnie wydobyć własne piękną:)

 

Lekcja makijażu – sprawdź cennik

 

Czekam z niecierpliwością na Twój pierwszy krok 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *