Make-up Mobile

Make-up Mobile

malu-malu-mobile-18
Make-up Mobile to usługa, która pozwala mi na przemieszczanie się od jednej Klientki do drugiej – z domu do domu, z miasta do miasta. Z szacunku dla czasu, dla komfortu przebywania w przyjaznym środowisku, z myślą o mamach z małymi dziećmi, jak i dojrzałych kobietach, dla których wyjście do salonu wizażu czy też kosmetyczki często okazuje się problematyczne.
Powodów jest wiele, a Make-up Mobile jest alternatywą, która pozwoli na pogodzenie planów dnia codziennego, domowych obowiązków i opieki nad dziećmi z troską o dobre samopoczucie.
Stres, zmęczenie i ciągły pośpiech pozostawiają ślad na naszej twarzy, dlatego ważne jest nie tyle zakamuflowanie zmęczenia, co przywrócenie skórze dawnej witalności i blasku, zaś makijaż naturalne piękno ma tylko albo i aż podkreślić.
Właśnie dlatego w ofercie Malu Malu oferujemy szereg zabiegów na twarz, takich jak: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa.
Sprawdź zabiegi
Wizytówką kobiety bardzo często są jej dłonie – zadbana skóra, wypielęgnowane paznokcie to często gwarancja pozytywnego pierwszego wrażenia, a także komfort operowania dłońmi podczas wykonywania różnych czynności – powitania, gestykulowania, spożywania posiłków czy podczas wykonywania prac biurowych. Dzięki Malu Malu obowiązki dnia codziennego staną się jest jeszcze bardziej przyjemne, jeśli nasze samopoczucie pod względem estetycznym będzie na jak najwyższym poziomie.
W związku z powyższym organizujemy liczne warsztaty, szkolenia, a także uczestniczymy w imprezach okolicznościowych, gdzie wykonanie makijażu i jego krótki kurs stanowią doskonałą atrakcję wieczoru dla grupy Pań.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Make-up Mobile!
malu-malu-mobile-manicure

 

Pogoda na piękno – czyli autorskie warsztaty i szkolenia

malu-malu-mobile-20
Ciepły lub chłodny dzień, w słońcu lub deszczu, w miejscu kameralnym, zaciszu domowym lub w przestrzeni miejskiej roztaczamy aurę pełną wiosennego słońca i nadmorskiej bryzy, które wprowadzą każdą z uczestniczek naszych warsztatów i szkoleń w wyśmienity nastrój. Bo takie są właśnie efekty naszych spotkań – makijaże, które stają się dopełnieniem każdej kobiety w sensie wizualnym, jak i mentalnym. Wspólnie odkrywamy tajemnice koloru, analizujemy kreski, pociągnięcia pędzla, bawimy się barwą, fakturą, trendami, które tak naprawdę możemy modyfikować zgodnie z własnym typem urody, wyczuciem i upodobaniami.
Każda z uczestniczek naszych spotkań wychodzi pełna energii w poczuciu, że to była właśnie „chwila dla mnie” – przyjemna i pożyteczna – piękno wymalowane na twarzy każdej z osobna!
Więcej informacji
Zapraszamy do kontaktu

 

Prognoza na udaną imprezę

W zabieganym świecie okazjonalne imprezy są na wagę złota. Wieczór panieński, urodziny lub po prostu spotkanie w gronie przyjaciółek to doskonała okazja do typowo „babskiego” spędzenia wolnych chwil z myślą o kobiecej stronie naszej natury.
Właśnie dlatego proponujemy, aby w planie organizacji wieczoru uwzględnić spotkanie z Malu Malu, na którym wykonany zostanie makijaż przyszłej pannie młodej, solenizantki lub przyjaciółki, przedstawiony zostanie szereg praktycznych wskazówek, które pozwolą wykonać świeży i interesujący makijaż. Omówimy kosmetyki, które są na wyposażeniu kosmetyczki każdej z Pań, polecimy produkty, które warto stosować, a także zapoznamy z zabiegami, jakim warto się poddać. Z pewnością profesjonalnie wykonany wizaż pozwoli bohaterce wieczoru w pełni cieszyć się wspólnym spotkaniem – w plenerze, domu, w światłach dyskoteki czy w blasku restauracyjnego oświetlenia. Również imprezowe zdjęcia będą pamiątką, do której uczestniczki spotkań z Malu Malu będą z przyjemnością wracały, widząc, jaki efekt daje odpowiednio dobrany makijaż.
Więcej informacji
Zapraszamy do kontaktu
malu-malu-mobile-15