Masaż OSHIN BIAN + KOBIDO = idealna skóra twarzy

Masaż OSHIN BIAN + KOBIDO = idealna skóra twarzy

Masaż OSHIN BIAN + KOBIDO = idealna skóra twarzy

Rozwijanie kolejnych technik dot. masażu KOBIDO to droga, którą na pewno w swoim zawodowym rozwoju chcę dalej pójść. Ten masaż ma wiele zalet – niektóre z Was zdążyły go poznać i się w nim już zakochać. To dla Was zrobiłam szkolenie KOBIDO Master Workshop 🙂 Na warsztatach, w którym uczestniczyłam w czerwcu szlifowałam umiejętności i zgłębiałam tajniki japońskiej sztuki masażu liftingującego z użyciem magicznych pałeczek z kamieni Bian (Masaż OSHIN BIAN + KOBIDO = idealna skóra twarzy). Sama skorzystałam z tego masażu. O efektach wizualnych, które daje możecie przekonać się, patrząc na moje zdjęcie 🙂 TAK właśnie wygląda skóra twarzy po sesji KOBIDO z użyciem kamieni Bian! Ja byłam zachwycona i taką samą satysfakcję gwarantuję każdej, która zdecyduje się na ten zabieg właśnie u mnie. Kamień Bian czyni cuda. Poza efektami wizualnymi to także niesamowity relaks dla ciała.

Czym są kamienie Bian?

Historia kamieni Bian prowadzi nas na Daleki Wschód – do Chin, gdzie od wieków używano ich do leczenia chorób (jako przyrządu do igły do akupunktury). Kamień pocierając ciało wytwarza ultradźwiękowy impuls przenikający w głąb ludzkiego ciała, poprawia mikrokrążenie i usuwa toksyny z organizmu. W efekcie regeneruje tkanki, oczyszcza organizm z zastojów limfatycznych i odmładza tkanki na poziomie komórkowym.

Na czym polega masaż Oshin Bian  z elementami KOBIDO z użyciem kamieni Bian?

Rozpoczyna się sekwencją gładkich i bardzo delikatnych ruchów, które wprowadzają nas w stan relaksu, niwelują napięcia mięśni grzbietu i karku. Kiedy ciało jest już rozluźnione i gotowe na kolejne etapy masażu, rozpoczyna się demakijaż twarzy. W ruch idą ciepłe ręczniki! Ciepły dotyk uruchamia krążenie krwi i to już najwłaściwszy czas na bardzo intensywne ruchy masażu KOBIDO mające na celu usunięcie wszelkich napięć zamrożonych mięśni, drenaż limfatyczny, punktową akupunkturę… Wszystko przy wspaniałej, relaksującej muzyce i uspokajających aromatach natury.

Masaż trwa 1,5 h, cena promocyjna to 190 zł

Polecam!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *