Uczę się dla Ciebie, czyli szkolenie z masażu KOBIDO

Uczę się dla Ciebie, czyli szkolenie z masażu KOBIDO

Ostatnimi czasy szukałam szkolenia, które rozwinie moje umiejętności manualne  – szkolenia, dot. masażu, który przynosi wspaniałe, a nie tylko – dobre i krótkotrwałe efekty. Taki jest właśnie Kobido – znany już od starożytności masaż – japoński rytuał piękna.

W końcu znalazłam sobie odpowiednie warsztaty. Szkolenie odbyło się latem 2018 r. w pięknym Sopocie. Prowadziła je Aneta Hregerowicz-Gorlo – instruktorka Akademii Spa.

Było naprawdę fantastycznie i powiem krótko – na takim merytorycznym szkoleniu jeszcze w życiu nie byłam. Po raz kolejny przekonałam się, że prawdziwej wiedzy nt. tak specjalistycznych zabiegów, jakim jest masaż Kobido, nie znajdzie się w Internecie. Tu kluczową rolę odgrywa technika. Poprzez szybkie szczypanie, pociąganie, ugniatanie, głębokie wygładzanie skóry daje niesamowity efekt wizualny. Po masażu skóra jest młoda i świeża. Specjalna sekwencja ruchów sprawia, że rezultat widoczny jest od razu po wykonaniu masażu. Masaż KOBIDO ujędrnia głębsze warstwy skóry i mięśni, działając relaksacyjnie, liftingująco i energetyzująco.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *