Uczę się od najlepszych, czyli szkolenie z makijażu u Doktor Makeup Magic Glow

Uczę się od najlepszych, czyli szkolenie z makijażu u Doktor Makeup Magic Glow

W maju natomiast uczestniczyłam w szkoleniu Magic Glow u Doktor Makeup  – sławnej makijażystki gwiazd i modelek, która maluje tak większość celebrytek na wielkie wyjścia. I to był strzał w dziesiątkę! Szkolenia z makijażu nigdy mi się nie znudzą – zwłaszcza takie, gdzie wiedzę czerpię od najlepszych z branży! W tym sezonie skóra twarzy ma być świeża i promienna. Ma sprawiać wrażenie, że jest wypoczęta i oddycha, bo pokrywający ją  make-up typu glow i mirror skin wygląda świeżo i lekko. Makijaż jest trójwymiarowy i rozświetlony. Skóra zdrowo błyszczy. A ja uwielbiam takie klimaty, bo zdrowy wygląd to według mnie podstawa wizerunku.

Doktor Makeup Magic Glow na szkoleniu zwróciła również uwagę na to, jak bardzo ważna jest rozbudowana pielęgnacja skóry twarzy. Dlatego uzupełniłam porządnie swoją kosmetyczkę. To dla Was te zakupy nowych, cudownych kosmetyków! Dodatkowo wróciłam z głową pełną pomysłów na nowe połączenia kolorów i ręką wyszkoloną do nowych technik, które już dziś wykorzystuję!


1 KOMENTARZ
  • AniaAnka

    Ja właśnie miałam ten makijaż na swoim ślubie i byłam bardzo zadowolona! Pani Ania pięknie mnie umalowała, efekt był powalający :)))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *