Zadbam o Twoją twarz, czyli autoplastyka i kinesiotaping estetyczny twarzy

Zadbam o Twoją twarz, czyli autoplastyka i kinesiotaping estetyczny twarzy

Zachwycona warsztatami z Anetą trzy miesiące później pojechałam na kolejne prowadzone przez nią szkolenie. Tym razem dotyczyło autoplastyki i kinesiotapingu estetycznego twarzy i ciała, czyli naturalnych sposobów przeciwdziałania starzeniu się skóry.

Nie od dzisiaj wiem, że autokorekta estetyczna twarzy pozwala na odbudowę najgłębiej położonych tkanek i struktur twarzy. Wykonując manualne rozmiękczenie tkanek (blizn, bruzd i zmarszczek), jesteśmy w stanie odmłodzić twarz i ciało nawet na poziomie komórkowym. Zabieg autokorekty estetycznej twarzy widocznie zmniejsza obrzęki limfatyczne, uelastycznia skórę, niweluje bruzdy i zmarszczki.

Towarzysząca autoplastyce terapia kinesiotapingu estetycznego, czyli oklejania twarzy specjalistycznymi, rozciągliwymi taśmami pobudza natomiast skórę do odnowy poprzez mechaniczne drażnienie receptorów skóry. Plaster oddziałuje na organizm w sposób uruchamiający regenerację tkanek. Po zabiegu twarz jest wyraźnie wypoczęta, zrelaksowana i piękniejsza. Efekt WOW osiągnięty!

To oraz poprzednie szkolenie (Kobido – Japoński lifting twarzy) pozwoliły mi spojrzeć na kosmetykę z innej strony. Nowo nabytą wiedzę wykorzystuję dziś, obsługując swoje Klientki. O prawidłowej pielęgnacji cery opowiadam podczas robienia makijażu, a o tym, jak zrozumieć i szanować swoje ciało – podczas wykonywania masażu Kobido.


1 KOMENTARZ
  • Jolanta Kurek

    Bardzokonkretnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *